Stáhněte si e-book ZDARMA

Základy cvičení s vlastní vahou.

image/svg+xml

Realizace projektu

Pro realizaci hřiště ve Vaší škole je nutné mít projektový záměr, s jehož zpracováním Vám můžeme pomoci. Ten by měl obsahovat orientační umístění hřiště, časový harmonogram, celkový rozpočet a financování projektu. Pokud jste již rozhodnuti realizovat hřiště pro Vaši školu, vyplňte prosím poptávkový formulář, který se zobrazí po kliknutí na tlačítko níže. Následně budete osloveni naším projektovým manažerem, který Vám zpracuje individuální návrh řešení.

CHCEME WORKOUT  >

Škola
FINANCOVÁNÍ

Nejdříve je důležité si ujasnit, kolik financí bude zapotřebí k realizaci hřiště. K tomu nám poslouží projektový záměr. Následně přistoupíme ke zdrojům financování. Možností je několik. Je proto dobré zamyslet se nad tím, která alternativa je pro vás nejlepší volbou.
Škola
ŠKOLA

Nejrychlejší variantou je realizace hřiště z finančních prostředků školy. Postačí se odvíjet od zpracovaného projektového záměru, který odpoví na nejdůležitější otázky týkající se rozpočtu, polohy či velikosti. Pokud máte prostředky a přesto si nejste jisti zájmem dětí, můžeme ve Vaší škole realizovat exhibici s přednáškou o workoutu.

Děti do cvičení zapojíme a vyzkouší si spoustu cviků. Sami uvidíte, jaké jsou reakce a budete mít jasno v tom, zda hřiště do své školy pořídit.

NADACE
NADACE
 

Na projektu se mohou podílet také společnosti a lidé úzce spjati se školní institucí. Můžete tak oslovit všechny z nich, a umožnit jim podílet se na zlepšení podmínek pro zdraví Vašich žáků. Například podnikatelé, kteří se rozhodnou podpořit realizaci hřiště, si mohou tento výdaj uplatnit do účetnictví.

Samozřejmostí je pozvání sponzorů na otevření hřiště, zpracování výstupů, včetně fotografií a prezentace. Možné je i umístění loga na konstrukci a dopadovou plochu, čímž může sponzor školy zanechat viditelný odkaz pro následující generace.

Obec
OBEC
 

Obec může navýšit mzdové výdaje školy ze svého rozpočtového zdroje. Stejně tak vytváří návrh na rozpočet do škol a školských zařízení, který předává krajskému úřadu. Členové obecního zastupitelstva mohou také s ředitelem školy projednávat rozpočet a sociální podmínky pracovníků. Což znamená, že při správné prezentaci záměru před zástupci obce, může ředitel školy významně ovlivnit realizaci hřiště. K tomu rozhodně pomůže kvalitní projektový záměr, se kterým pomůžeme.

Další možností je realizace obecního workoutového hřiště v blízkosti školy. K tomuto záměru můžete obec oslovit se speciální nabídkou. Pokud bude realizováno obecní workoutové hřiště, ve škole zrealizujeme jedno školní workoutové hřiště zdarma.

KRAJ
KRAJ
 

Kraje jsou zřizovateli škol a školských zařízení a přidělují jim ze svého rozpočtu finanční prostředky. Disponují tedy funkcí množstevní alokace investic, díky které mohou vyjednat výhodnější finanční podmínky pro realizaci více záměrů.

Pokud oslovíte další školní instituce v kraji, které budou mít také zájem o „Workout do škol“, můžete přesvědčit zástupce kraje, aby realizovali hřiště pro více škol. Rovněž byste tímto položili základy pro vznik nových krajských soutěží v rámci workoutových hřišť.

DOTAZCE
DOTACE
 

Dotační možnosti se odvíjí od aktuálně vypsaných dotačních výzev a kraje, v němž je projekt realizován. Pokud máte o dotaci zájem, po vyplnění formuláře Vás, kromě projektového záměru, seznámíme s konkrétními dotačními tituly vztahujícími se k Vaší škole.

Realizujte hřiště pro svou školu

Vyplněním tohoto formuláře nám umožníte situaci uchopit tak, abychom dokázali sestavit precizní projektový záměr. Vyplňte prosím veškeré údaje, zaklikněte možné varianty a pokud chcete něco dodat, nebo se chcete na něco zeptat, rozepište se prosím do zprávy.

Která role Vás vystihuje nejvíce?
Který způsob realizace Vám vyhovuje nejvíce?
Vyplňte informace o škole:
 

Úprava fotky

Přihlášení

 
 

 • Jaký máte názor na trávení volného času dnešních dětí?
  Myslíte, že se změnil vztah dětí ke sportu?
  Využíváte posilování vlastní váhou ve svém tréninku?
  Jaký je přínos cvičení s vlastní vahou pro vás?

 • Jaký máte názor na trávení volného času dnešních dětí?
  Myslíte, že se změnil vztah dětí ke sportu?
  Jak je možné bojovat s dětskou obezitou?
  Je cvičení s vlastní vahou vhodné pro děti?

 • Jaký máte názor na trávení volného času dnešních dětí?
  Myslíte, že se změnil vztah dětí ke sportu?
  Jak děti tráví volný čas ve škole?
  Jaké máte vybavení pro aktivní trávení času dětí?
  Jaké na škole máte vybavení pro cvičení?